Navigation

1. Koks Jūsų darbo laikas?

Prekes internetu galite užsakyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Konsultacijos ir užsakymai vykdomi darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.

2. Ar prie įrangos yra pridedamas garantinis talonas?

Ne, garantinis talonas prie apsaugos įrangos nėra pridedamas. Garantijos laikas nustatomas pagal prekės įsigijimo dokumentą, t.y. sąskaitą-faktūrą.

3. Baterija yra pakeitusi savo pirminę formą, “išsipūtusi“. Ką daryti?

Reikia nedelsiant pakeisti bateriją. Nekokybiškose baterijose dažnai atsiranda švino nuosėdos, kurios sudaro laidų sluoksnį, todėl krovimo metu baterija naudoja perteklinę srovę, kaista ir keičia savo formą. Kartais tokios baterijos išsihermetizuoja ir iš jų išteka rūgštis. Daugelis apsaugos centralių turi perteklinės srovės aptikimo funkciją ir atjungia netinkamą naudojimui bateriją.

4. Suveikinėja dūmų detektorius, nors patalpoje dūmų nėra. Ką daryti?

Dauguma dūmų detektorių turi foto ir šviesos diodų porą. Jeigu vienas iš šių elementų apdulkėjo, detektorius gali tai “suprasti” kaip dūmus. Rekomenduojama atjungti detektorių nuo sistemos, išardyti ir nuvalyti diodus bei kamerą, kurioje sumontuoti diodai. Detektoriaus valymas oro srove ar dulkių siurblio pagalba yra neefektyvus. Rekomenduojama nestatyti dūmų detektorių arti ventiliacijos angų.

5. Kuo skiriasi skaitmeninė vaizdo stebėjimo kamera nuo analoginės?

Pats didžiausias ir ryškiausias skirtumas yra vaizdo kokybė. Šiai dienai analoginės sistemos yra pasiekę savo galimybių ribas, o toliau tobulinamos tik skaitmeninės sistemos. Analoginėse sistemose vaizdo kokybei turi įtakos kabelių ilgis, kokybė, signalo stiprumas. Vaizdas gautas iš analoginių kamerų turi būti apdorojamas papildomame vaizdo įrašymo įrenginyje ar tam skirtame kompiuteryje. Tuo tarpu skaitmeninės kameros, kurios jau pačios yra kaip mini kompiuteriai, vaizdą apdoroja savyje neprarandant kokybės. Apdorotas vaizdas interneto pagalba gali būti įrašomas kad ir kitame mieste ar šalyje, taip pat ir pačioje kameroje jeigu yra įdėta atminties kortelė.


6. Ar galėsiu stebėti vietą, kurioje sumontuota vaizdo stebėjimo sistema, internetu namuose ar savo išmaniajame telefone?

Taip, šiai dienai tiek skaitmeninė, tiek analoginė sistema turi tokią funkciją. Tam reikalingas interneto ryšys tiek prie kamerų , tiek prie įrengimo kuriame atliekate stebėjimą.

7. Jei Jūsų parduotuvėje nerandu norimos prekės, ar galite ją gauti?

Mes visada stengiamės padėti klientui gauti tai, ko nori jis. Skambinkite arba rašykite apie tai, ko pageidaujate.

8. Kokie komponentai sudaro apsaugos sistemą?

Apsaugos sistemą sudaro: centralė, klaviatūra, akumuliatorius ir transformatorius sistemos maitinimui, davikliai, magnetiniai kontaktai, sirenos. Visi šie elementai jungiami į centralę ir sudaro apsaugos sistemą.

OpenCart
Internetinė parduotuvė | aliarmo-signalas.lt © 2024