Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-155M-20KM-SC-I-RX
Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-155M-20KM-SC-I-RX
26.28€

Optinis integruojamas keitiklis UTEPO SFP-155M-20KM-SC-I-RX

Prekės kodas:
Prieinamumas:
OPTSFP155MBUTPRXPRM
Sandėlyje
26.28€
Be PVM: 21.72€

Savybė

Parametrai

Galia

Energijos šaltinis

The Host Power Supply

Įtampos nuotolis

DC3.15V~3.45V

Energijos suvartojimas

1W

Optiniai parametrai

Optinių bangų ilgis

1310nm/1550nmand1550nm/1310nm

Šviesos energijos išskyrimas

-8~-3 dBm

Gaviklio jautrumas

-24 dBm

Perdavimo parametrai

Optinio pluošto savybės

Single mode9/125um

Optinio pluošto prievadas

LC

Perdavimo nuotolis

Singlemode20km

Apsauga

ESD

1acontactdischarge3level

1bairdischarge3level

Per:IEC61000-4-2

Aplinkos įtaka

Darbinė temperatūra

0℃~70℃

Laikymo temperatūra

-40℃~70℃

Atsparumas drėgmei

0~95%

Fiziniai parametrai

Matmenys (L×W×H)

55.4mm×13.7mm×6.25mm

Medžiaga

Stainless steel

Spalva

White

Svoris

17g

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimą