16 prievadų, 16 PoE komutatorius Hikvision DS-3E0318P-E
16 prievadų, 16 PoE komutatorius Hikvision DS-3E0318P-E
259.98€
HIKVISION

16 prievadų, 16 PoE komutatorius Hikvision DS-3E0318P-E

Prekės kodas:
Prieinamumas:
SWITCHDS3E0318PE
Laikinai neturime
259.98€
Be PVM: 214.86€
Radote pigiau?


Jungtys

16 10/100M PoE Ports
2 1000M Uplink Port

Perdavimo srautas

7.2Gbps

Perdavimo greitis

5.36Mpps

MAC

4K

Ethernet standartas

IEEE 802.3x full duplex

Išmatavimai

17.32" x 11.22" x 1.69" (440 mm x 285 mm x 43 mm)

Maitinimas

100 to 240 VAC, 50/60 Hz

Energijos suvartojimas

≤250 W

Aplinka

Working Humidity 10% to 90% , non-condensing
Storage Temperature -40° F to 158° F (-40° C to 70° C)

SFP moduliai

SFP Modules(Optional)
HK-1.25G-20-1550:
1000M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20 km
HK-155M-20-1550: 
100M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20 km

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimą